Pomagamy Maciejowi

Mecz charytatywny dla Macieja

04.11.2017 roku odbyła się akcja pomocy dla Macieja. W tym dniu społeczność wągrowiecka zebrała się w Hali OSiR, by wziąć udział w festynie charytatywnym.
Sponsorzy, rodzice, nauczyciele, uczniowie i ludzie dobrej woli pomogli w zbiórce kwoty na operację serduszka chorego chłopca. Były liczne występy, atrakcje, smaczny poczęstunek. Dużo emocji dostarczył mecz piłki ręcznej między Nielbą Wągrowiec a nauczycielami i uczniami naszej szkoły. Mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 10:10.
Wszystkim bardzo dziękujemy za przygotowanie festynu, udział w licytacjach i piękne gesty wsparcia finansowego. 

Kwota, którą udało się zebrać wynosi 31 846,30 zł Galeria

IMG 2413

 

 

Ty też możesz pomóc Maciejowi!

      Uczeń naszej szkoły bardzo potrzebuje wsparcia finansowego - musi mieć bardzo kosztowną operację, by jego serce mogło dalej bić. Dlatego powiedz o tym innym, prześlij informację dalej, bo każda suma się liczy. Wspólnie możemy zdziałać wiele:)

       Wejdź na poniższą stronę i POMAGAJ!

https://www.siepomaga.pl/serce-macieja

Inna forma pomocy to zbiórka na terenie szkoły mydełek,  które wyrzeźbione będą sprzedawane, a pieniądze przekazane na operację Macieja.

ZBIERAMY DLA MAĆKA!

ZBIÓRKA I SPOTKANIE Z SZYMONEM HOŁOWNIĄ
Informujemy Was o naszych kolejnych zbiórkach. Tym razem w piątek 20 października nasi wolontariusze zbierali pieniążki dla Maćka w MDK przed spotkaniem z Szymonem Hołownią. Udało się uzbierać 436, 69 zł, jak na 40 minut to całkiem porządna suma! Dziękujemy naszym oddanym wolontariuszkom ze szkoły i spoza niej.

Szymon Hołownia


Życzymy, by przesłanie pana Hołowni towarzyszyło im przez całą akcję i utwierdzało w słuszności podejmowanych działań!

W piątek 13. 10. 2017 r. odbyła się zbiórka dla Maćka w MDK oraz wspaniałe spotkanie naszych wolontariuszek z zespołem Pectus! Bracia Szczepanik z zespołu byli bardzo otwarci i wzruszeni postawą naszych koleżanek. Nagrali też specjalny filmik (odsłuchaj)

w którym zachęcają do wspierania zbiórki dla Macieja! Dziękujemy im za to zainteresowanie i okazaną sympatię.

W niedzielę odbyła się kolejna zbiórka, tym razem na Gali Tańca Towarzyskiego. Nasze wolontariuszki zebrały w miniony weekend 1371, 31 zł  Piękny wynik! BRAWO!

received 1966720003616789

Przypominamy, że 04.11.2017 roku odbędzie się w Hali OSiR mecz charytatywny dla Macieja. Przyjdź! Liczy się każdy grosz.

Szczegółowy plan akcji charytatywnej:

 

 

Pozostałe zbiórki:

W niedzielę 08.10.2017 r.nasze uczennice z klasy 6 a wraz z opiekunami zbierały do puszek pieniądze na operację dla Macieja. Podczas koncertu Alicji Majewskiej i Włodzimierza Korcza w Ośrodku Sportu i Rekreacji udało się uzbierać kwotę 1362, 53 zł. Gratulacje!
Szczególnie dziękujemy pani Wiesławie Maćkowiak za tak wielkie zaangażowanie!

Trzymamy kciuki za następne zbiórki. Galeria

fot2

 

Kalendarz wydarzeń

RADIO AUDYCJE

radio top