Matematyczny "Oxford" rozstrzygnięty

Konkurs  Olimpiada Wiedzy Archimedes Matematyka-Plus popularnie zwany „Oxfordem” odbył się w naszej szkole dnia 6 listopada 2017 roku. Wzięło w nim udział 76 uczniów klas od III-VII. Najliczniejszą grupę stanowili uczniowie klas szóstych 22 osoby. Klasy trzecie reprezentowało 14 uczniów, czwarte 16, piąte 15,a siódme 9 uczniów.
Wyniki konkursu, które otrzymaliśmy na początku stycznia potwierdziły bardzo dobre przygotowanie naszych uczniów do tego konkursu. Dwadzieścioro pięcioro z nich uzyskało tytuł laureata.
Najlepszym wynikiem może poszczycić się troje uczniów klas trzecich, którzy uzyskali 96 punktów na 100 możliwych otrzymując w ten sposób tytuł laureata I stopnia.
Są to: Michalina Lubawa z klasy 3e, Oliwier Szlanga z klasy 3a oraz Igor Wójtowicz  z klasy 3b. Galeria

DSCN0431


Laureatami II stopnia zostali:
Wojciech Hallas z klasy 4f,  Maria Meik z klasy 4b oraz Wiktoria Pawlak z 5a.
Tytuł laureata III stopnia otrzymali:
Patryk Ewertowski z 3a, Nikodem Bodus z 3e, Amelia Hermańska  i Wojciech Włodarczyk z klasy 4c, Agnieszka Sokalska z 5b oraz Jakub Goliński  z 5a.
Laureaci IV stopnia to:
Franciszek Jaroszewski z 3d, Lena Pawlicka z 4f, Mikołaj Włodarzek z 5d, Kacper Wróblewski z 5b oraz  Patrycja Konieczna z 6a.
Tytuł laureata V stopnia otrzymali:
Maja Kubiak i Jakub Kaźmierczak z 3b, Dawid Wojciechowski z 4d, Krzysztof Michalak z 4b, Wiktoria Wędzińska z 4a, Natalia Szpis z 5a, Aleksandra Szyjka z 5d oraz Bruno Piotrowski z 6a.
Gratulujemy uczniom tak wspaniałych wyników  i życzymy  sukcesów w innych konkursach. Gratulujemy również nauczycielom, których uczniowie zostali laureatami.
Są to: Kornelia Jurga, Maria Kozdęba, Izabela Lisiak, Agnieszka Maciejewska, Małgorzata Moch, Sylwia Modzelewska oraz Elena Nowicka.

 

Kalendarz wydarzeń

RADIO AUDYCJE

radio top