Turniej poezji śpiewanej "Między wierszami"
Elwira  

Dnia 10 lutego odbył się turniej poezji śpiewanej „Między wierszami”. Jedną z wielu uczestników była nasza uczennica Oliwia Piechnik z klasy 7c, która swym słowiczym głosem zajęła 2 miejsce!!! Oliwio, WIELKIE GRATULACJE! Jesteśmy z Ciebie bardzo dumni. Brawa!!! Monika Serwatka i Hanna Korbal. Galeria

OLIWIA 1

Czytaj więcej:
 
Liderzy są wśród nas
Elwira  

Koszulkę lidera jako pierwsi w tym roku szkolnym  otrzymują Mateusz Dominikowski, Michał Kocon, Kacper Kamiński, Alex Łosiński i Oskar Zawadzki za 1 miejsce w  Mistrzostwach Wielkopolski rocznik 2006 w  piłce nożnej , sezon 2015/2016. Gratulujemy!! Galeria

IMG 0339

 

Czytaj więcej:
 
Czas karnawału za nami
Elwira  

Czas karnawałowy za nami.
Mijający tydzień przyniósł uczniom wiele atrakcji. Wtorek był dniem walentynkowym a po południu młodzież z klas III - VII uczestniczyła w szkolnej dyskotece. W środę, 07.02.2018 r. uczniowie klas I- II bawili się na karnawałowym balu. Wszystkim towarzyszyła wspaniała atmosfera i dopisywał humor.

Czytaj więcej:
 
Graj Muzyka 2018
Elwira  

10 lutego ODBYŁ SIĘ XIII POWIATOWY KONKURS WOKALISTÓW „GRAJ MUZYKA!  2018”.
WŚRÓD WIELU  UCZESTNIKÓW NIE ZABRAKŁO UCZNIÓW  NASZEJ SZKOŁY.
W kategorii klas 4-6 wystąpili: Daniel Pisarek, Martyna Jędruch, Natalia Szpis i Łukasz Malak. Laureatami zostali uczniowie z wyjątkowymi głosami: I miejsce wyśpiewał Daniel Pisarek z kl. 4c piosenką Marka Grechuty „Nie dokazuj”. 3 miejsce zajął Łukasz Malak z klasy 6b, który zaprezentował piosenkę zespołu Pectus pt. „Barcelona”. Wyróżnienie zdobyła Martyna Jędruch z klasy 4g, która wystąpiła z piosenką Anny Wyszkoni „Czy ten pan i pani”.
W kategorii klas 7 i gimnazjum zaprezentowali swój kunszt wokalny Weronika Szpis i Jakub Pisarek z klasy 7a.
SERDECZNIE GRATULUJĘ WSZYSTKIM UCZESTNIKOM ZA ICH ODWAGĘ, MUZYKALNOŚĆ, WRAŻLIWOŚĆ MUZYCZNĄ I WALORY  WOKALNE!!! Galeria

DZIĘKUJĘ PRZYBYŁYM RODZICOM ZA WSPARCIE I SŁOWA WDZIĘCZNOŚCI! Monika Serwatka.

Kategorię klas młodszych reprezentowały dziewczynki z klasy 1a Nikola Klar, Pola Szymańska i Ewa Łukaszewska przygotowywane przez panią Ewę Kantorską. Dziękujemy im za zaangażowanie. Galeria

20180210 141019

 

 

Czytaj więcej:
 
Wieczornica Powstańcza w Domu Seniora
Elwira  

Z okazji 99. rocznicy wybuchu Powstania Wielkopolskiego 30.01.2018 roku w Dziennym Domu Seniora odbyła się Wieczornica Powstańcza, która należy do ostatnich wągrowieckich uroczystości upamiętniających wybuch Powstania Wielkopolskiego. Uczniowie naszej szkoły przygotowali na tę uroczystość montaż słowno - muzyczny przy współpracy pani dyrektor Kingi Babicz, dbającej o oprawę słowną oraz pań Moniki Serwatki i Hanny Korbal, dbających o oprawę muzyczną. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim za udział w wieczornicy.

Czytaj więcej:
 

Podkategorie

  • świetlica

    Igłą malowane

    W tm roku szkolnym w świetlicy zaczęło działać kółko hafciarskie. Dzieci uczą się tradycyjnego haftu pałuckiego, takiego, jakim dawniej mieszkańcy naszego regionu zdobili ubrania i serwetki do dekoracji mieszkań. Dzieci tradycyjnymi motywami ozdabiały przedmioty, których mogą używać na co dzień - torebi, piórniki, poduszki, porfele i inne.
    Na fotografiach możecie zobaczyć dzieci przy pracy oraz gotowe efekty ich działań - przedmioty wyhaftowane i takie, na których zdobienia zostały namalowane. Piękny jest także bukiet kwiatów na kłosach - takimi bukietami dawniej ozdabiano mieszkania.
    Wykonane przez dzieci prace zostaną przedstawione na konkursie Sztuka Ludowa Pałuk. 

facebook