Nasza Kadra

Dyrektor szkoły:

  • Kinga Babicz

Wicedyrektor:

  • Dorota Krygier

 

Edukacja wczesnoszkolna:

Teresa Gąsiorek

Justyna Kamińska

Ewa Kantorska
Maria Kozdęba
Lucyna Maciejewska-Naumczyk
Małgorzata Moch
Elena Nowicka

Natalia Pytlak

Maria Jolanta Rakocy

Malwina Spychała

Barbara Tyrakowska
Iwona Wojtecka
Aleksandra Ziółkowska

Nauczanie przedmiotowe:

  • Joanna Bucholc
    wychowawca świetlicy
  • Kinga Babicz
    przedmiot: historia i społeczeństwo
  • Lidia Bielecka
    przedmiot: przyroda
  • Grażyna Budasz
    nauczyciel bibliotekarz
  • Anna Ciszewska
    przedmiot: plastyka, zajęcia rewalidacyjne,
  • Fleming Magda Romana
    przedmiot: przyroda
  • Jolanta Godawa
    przedmiot: język polski
  • Edyta Grochowska
    wychowawca świetlicy
  • Kornelia Jurga
    przedmiot: matematyka
  • Anna Kaczanowska
    przedmiot: matematyka
  • Milena Kapczyńska
    przedmiot: język angielski
  • Ewa Konowalska
    pedagog
    przedmiot: wychowanie do życia w rodzinie
  • Hanna Korbal
    przedmiot: język niemiecki
  • Wiesław Kotecki
    przedmiot: informatyka, zajecia rewalidacyjne
  • Klaudia Królczyk
    psycholog
  • Dorota Krygier
    przedmiot: język angielski
  • Krzysztof Lis
    przedmiot: język angielski
  • Izabela Lisiak
    przedmiot: matematyka, chemia
  • Agnieszka Maciejewska
    przedmiot: matematyka, fizyka
  • Ewa Maćkowiak
    przedmiot: wychowanie fizyczne, technika, wychowanie do życia w rodzinie
  • Zbigniew Maćkowiak
    przedmiot: wychowanie fizyczne,
  • Małgorzata Michaluk
    przedmiot: język angielski
  • Piotr Misiak
    przedmiot: język polski
  • Sylwia Modzelewska
    przedmiot: matematyka
  • Joanna Nalewalska
    przedmiot: język polski
  • Karolina Należyta
    nauczyciel wspomagający
  • Patrycja Należyta
    przedmiot: wychowanie fizyczne
  • Małgorzata Nowak
    przedmiot: język niemiecki

Mariusz Nowak
przedmiot: wychowanie fizyczne

Łukasz Osiecki
przedmiot: wychowanie fizyczne

Lena Pachowicz
przedmiot: język angielski

Beata Pałuka
przedmiot: język polski

Tadeusz Piasecki
przedmiot: przyroda

Elwira Pieczka
przedmiot: informatyka

Kinga Przybysz
wychowawca świetlicy, logopeda

Monika Serwatka
przedmiot: muzyka, wych. fizyczne

Małgorzata Smarzyk

przedmiot: historia i społeczeństwo

  • Magdalena Stelmasiak-Szymańska
    przedmiot: wychowanie fizyczne
  • Anna Szymczuk
    przedmiot: język angielski
  • Dariusz Śmigielski
    przedmiot: wychowanie fizyczne
  • Wanda Trybulska
    przedmiot: język polski
  • Paulina Tylek
    przedmiot: język polski
  • Robert Wójtych
    przedmiot: wychowanie fizyczne, informatyka

Religia:

Małgorzata Fimiak
Katarzyna Kulczyńska
Siostra Ewa Walkowska

 

Sekretarz szkoły:

Karolina Grek

Sylwia Piechowiak

Pielęgniarka:

Elżbieta Bączkowska

Pracownicy techniczni:

Wioleta Należyta
Tomasz Woźniak

Krzysztof Księżniakiewicz

 

 

facebook

STRONA W LICZBACH

Odsłon artykułów:
146422