• "GRAJ MUZYKA 2020" - kl. 4 - 8
     • "GRAJ MUZYKA 2020" - kl. 4 - 8

      26.01.2020

      25 stycznia 2020 roku odbył się XV POWIATOWY KONKURS WOKALISTÓW „GRAJ MUZYKA! 2020”. Wśród wielu uczestników nie zabrakło uczniów naszej szkoły.

      W kategorii klas 4-8  wystąpili: Milena Grabarkiewicz z kl. 4a, Nadia Wenzel z kl. 6b, Daniel Pisarek z kl. 6c i Łukasz Malak z kl. 8b. Z powodu choroby nie dotarła Katarzyna Wrzesień z kl. 4a. II miejsce zajęła Nadia, a wyróżnienie zdobyli Daniel i Łukasz.

      W konkursie brała również udział uczennica klasy 7a Natalia Szpis, która zdobyła  wyróżnienie.

      Serdecznie gratuluję wszystkim młodym artystom!!! Życzę bezpiecznych ferii i udanego zimowego wypoczynku!

      Monika Serwatka.

    • Czas na ferie zimowe
     • Czas na ferie zimowe

      23.01.2020

      Życzymy wszystkim miłych, bezpiecznych ferii zimowych oraz odpoczynku po trudach ciężkiej, kilkumiesięcznej pracy. Niech ten wspaniały czas dostarczy Wam niezapomnianych wrażeń oraz wielu ciekawych przeżyć. Odpoczywajcie, cieszcie się przygodami, poznawaniem nowych miejsc i ludzi. Mamy nadzieję, że wrócicie wszyscy zadowoleni, uśmiechnięci oraz wypoczęci, z nową energią do pracy w drugim semestrze.

       

      Jednocześnie chcemy Wam przypomnieć kilka prostych zasad, które sprzyjają bezpieczeństwu:

      • bądźcie widoczni na drodze i w jej pobliżu - noście drobne elementy odblaskowe na kurtkach, plecakach

      • pamiętajcie o telefonach alarmowych - europejski numer alarmowy: 112;

      • myślcie i przewidujcie konsekwencje swoich zachowań na stokach narciarskich, na wyciągach, w kolejkach do nich, na lodowiskach oraz w innych miejscach zabaw i odpoczynku

      • przestrzegajcie poleceń osób obsługujących obiekty sportowe i zwracajcie uwagę na znaki ostrzegające przed niebezpieczeństwem;

      • używajcie kasków chroniących głowę - na nartach, łyżwach, na rowerze.

      Ferie zimowe trwają od 27 stycznia do 9 lutego 2020 r.

     • Pomoc dla Szymona

      13.01.2020

      Szymon Kluczyński ma 11 lat. Przebywa w Klinice Hematologii i Onkologii Dziecięcej w Poznaniu z rozpoznaniem aplazji szpiku.Jedyną możliwością, aby Szymon wrócił do zdrowia jest przeszczepienie krwiotwórczych komórek macierzystych od dawcy niespokrewnionego.Każdy z nas może pomóc Szymonowi przekazując 1% podatku. Na rzecz Szymona możecie Państwo przekazywać darowizny na podane konto i hasło. W imieniu Szymona i Jego rodziny serdecznie dziękujemy za okazaną pomoc i wsparcie.

      FUNDACJA POMOCY DZIECIOM Z CHOROBAMI NOWOTWOROWYMI W POZNANIU

      PKO S.A. ODDZIAŁ POZNAŃ  72 1240 3220 1111 0000 3528 6598

       

      1% podatku prosimy wpłacać na konto Organizacja Pożytku Publicznego

      Numer KRS 0000023852

      Hasło:"SZYMON KLUCZYŃSKI"

       

    • VI WĄGROWIECKIE KOLĘDOWANIE
     • VI WĄGROWIECKIE KOLĘDOWANIE

      13.01.2020

      W miniony piątek, 10 stycznia 2020 roku w Szkole Podstawowej nr 1 odbyło się kolejne VI WĄGROWIECKIE KOLĘDOWANIE. Chór szkolny "Tempo 2" pod batutą p. Moniki Serwatki  zaprezentował dwie kolędy "Z narodzenia Pana" i "Narodził się Jezus Chrystus". Młodzi artyści wypadli rewelacyjnie! Brawa dla pięknie ubranych pastuszków i uzdolnionych uczniów!

    • Zmarł Patryk Brzykcy
     • Zmarł Patryk Brzykcy

      13.01.2020

      Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Patryka Brzykcy. Patryk był absolwentem naszej szkoły. Przez wiele miesięcy mieszkańcy naszego powiatu zbierali dla niego pieniądze potrzebne na sfinansowanie bardzo drogiego leczenia. W zbiórkach tych uczestniczyła również społeczność naszej szkoły. Niestety choroba okazała się silniejsza.

      Pogrążonej w żałobie rodzinie składamy najszczersze wyrazy współczucia.