• Zawody pływackie
     • Zawody pływackie

      30.10.2019

      Pola Szymańska z 3a została obsypana medalami. Mała pływaczka zajęła dwa razy II miejsce w okręgowych OTWARTYCH ZAWODACH PŁYWACKICH DZIECI I MŁODZIEŻY LZS o PUCHAR PRZEWODNICZĄCEGO WLKP. ZRZESZENIA LZS w Chodzieży. Na tym nie koniec sukcesow. Pola zajeła I miejsce w okręgowych zawodach pływackich PUCHAR SPRINTU O PUCHAR BURMISTRZA w konkurencji 100 m - styl zmienny i II miejsce w konkurencji 50 m - styl dowolny. Gratulujemy Poluni, brawo.

    • Zaproszenie
     • Zaproszenie

      28.10.2019

      Serdecznie zapraszamy na spotkania w ramach pomocy psychologiczno - pedagogicznej:

       

      4.11.2019r. o godz. 16.30 rodziców uczniów klas 1-3 na spotkanie z dietetykiem.

      Temat spotkania - "Fakty i mity na temat zdrowego odżywiania"

       

      5.11.2019r. o godz. 16.30 rodziców uczniów klas 8 na spotkanie z nauczycielem doradztwa zawodowego.

      Temat spotkania - "Jak kształtować zainteresowania nastolatków w odniesieniu do przyszłego zawodu?"

       

    • W ramach OTK w szkolnej bibliotece
     • W ramach OTK w szkolnej bibliotece

      29.10.2019

      W ramach OTK w szkolnej bibliotece wykonana była wystawa pod hasłem " Hobby, pasja, profesja" . Uczniowie rozmawiali w bibliotece o pasjach i zawodach. Na lekcjach informatyki uczniowie klas 7 i 8 pracowali z Mapą Karier - poznawali zawody, które ich interesują jak również nowe zawody.W klasach 1-3 odbywały się zajęcia - warsztaty na temat "Moje  hobby" . Uczniowie wykonali  piękne prace plastyczne na temat "Mój ulubiony zawód."

    • Certyfikat Siłaczka
     • Certyfikat Siłaczka

      28.10.2019

      W ramach projektu ZDROWO JEM, WIĘCEJ WIEM, 3a postanowiła kolejny raz udowodnić sobie i innym, że jest w świetnej kondycji fizycznej. Na zajęciach sportowych dzieci zdobyły specjalny CERTYFIKAT SIŁACZKA. Ćwiczenia wprowadziły nas w dobry nastrój.

    • Warsztaty origami
     • Warsztaty origami

      25.10.2019

      Dnia 24 października obchodzimy Światowy Dzień Origami. Z tej to okazji w naszej szkole odbyły się warsztaty składania papieru. Uczniowie klasy 5B doskonalili sprawność manualną, pobudzali wyobraźnię oraz rozwijali zainteresowania matematyczne. Podczas zajęć dzieci tworzyły między innymi elementy niezbędne do wykonania matematycznego lapbooka.

    • Konkurs Karaoke - klasy 7 i 8
     • Konkurs Karaoke - klasy 7 i 8

      25.10.2019

      24  października uzdolnieni wokalnie melomani  z klas siódmych i ósmych  wzięli udział w wokalnym konkursie KARAOKE.  Mimo tego, że skład chętnych do śpiewania artystów był kameralny, to komisja miała baaaaardzo trudne zadanie. Wszyscy uczniowie zaprezentowali się z jak najlepszej strony muzycznej. Serdecznie wszystkim gratulujemy! Dziękujemy Radzie Rodziców za ufundowanie nagród i słodki poczęstunek. Oto nagrodzeni uczniowie:

      Klasy 7:

      I MIEJSCE: Anna Różańska z kl. 7b

      II MIEJSCE: Dawid Furman z kl. 7d                                             

      III MIEJSCE: Emilia Marcinkowska i Amelia Łoś z kl. 7b

      Wyróżnienie powędrowało do Kacpra Przybylskiego i Kuby Lewczuka z kl. 7d

      Klasy 8:

      I MIEJSCE: Łukasz Malak z kl. 8b

      II MIEJSCE: Sandra Krych z kl. 8b

      III MIEJSCE: Julia Śróda z kl. 8b

      Dziękujemy za udział i życzymy dalszych sukcesów w przyszłości! 

      Kornelia Jurga i Monika Serwatka.

    • Uczniowie klas 8 w Waszym Radio fm
     • Uczniowie klas 8 w Waszym Radio fm

      25.10.2019

      Dzisiaj można było usłyszeć uczniów klas ósmych SP2  w Wągrowcu, w Waszym Radio fm. Było bardzo sympatycznie. Uczniowie zobaczyli studio nagrań, studio prezentera. Dowiedzieli się jak nagrywa się audycje czy prowadzi rozmowy na żywo, na antenie o czym sami mogli się przekonać. Pod wielkim wrażeniem wrócili do szkoły. To było kolejne zadanie realizowane w ramach OTK. Dziękujemy p. Alicji za serdeczne ugoszczenie nas.

    • Wizyta w redakcji Głosu Wągrowieckiego
     • Wizyta w redakcji Głosu Wągrowieckiego

      25.10.2019

      W związku z Ogólnopolskim Tygodniem Kariery, 22.10.br. uczniowie klas VIII a, b, c,d, wraz z doradcą zawodowym Małgorzatą Włodarczyk odwiedzili redakcję Głosu Wągrowieckiego, która jest partnerem lokalnym naszych działań w ramach OTK. Redaktor naczelny Głosu Wągrowieckiego p. Franciszek Szklennik opowiedział jak powstaje gazeta, wyjaśnił na czym polega planowanie kolumn, jakie umiejętności musi posiadać osoba będąca redaktorem czy grafikiem komputerowym. Uczniowie mieli możliwość poznania redagowania gazety „od kuchni”, zobaczyli jak powstaje kolumna gazety, w jaki sposób umieszcza się tekst, ilustracje, reklamy. Na zakończenie czekała na nich niespodzianka - zostali zaproszeni na warsztaty dziennikarskie i zredagowanie swojej kolumny. Bardzo się z tego ucieszyli. Dziękujemy, za serdeczne przyjęcie i z niecierpliwością czekamy na warsztaty dziennikarskie. Dziękujemy za serdeczne przyjęcie.

      Nasza wizyta w redakcji Głosu Wągrowieckiego została opisana w tej gazecie  dnia 23 października br. (Aktualnie wydanie). Autorem tej publikacji jest p. Franciszek Szklennik - redaktor naczelny redakcji. Bardzo dziękujemy.

       

    • Konkurs Karaoke - klasy 6
     • Konkurs Karaoke - klasy 6

      23.10.2019

      23  października odważni melomani  z klas szóstych  wzięli udział w wokalnym konkursie KARAOKE. Wszyscy artyści zaprezentowali się z jak najlepszej strony muzycznej. Serdecznie wszystkim gratulujemy! Dziękujemy Radzie Rodziców za ufundowanie nagród i słodki poczęstunek. Oto nagrodzeni uczniowie:

      I MIEJSCE: Nadia Wenzel z kl. 6b i Daniel Pisarek z kl. 6c

      II MIEJSCE: Jakub Kurzawa z kl. 6e  

      III MIEJSCE: Szymon Frankowski z kl. 6b

      Wyróżnienie powędrowało do Mai Grądzkiej z kl. 6g

      Dziękujemy za udział, Joanna Bucholc i Monika Serwatka.

    • Ogólnopolski Tydzień Kariery
     • Ogólnopolski Tydzień Kariery

      23.10.2019

      W tym roku  po raz XI w dniach od 21-27 października  obchodzony jest Ogólnopolski Tydzień Kariery (OTK) pod hasłem: „Pasja, profesja, powołanie”. Organizatorem OTK jest Stowarzyszenie Doradców Szkolnych i Zawodowych Rzeczypospolitej  Polskiej pod patronatem MEN i MRP i PS. Nasza szkoła po raz pierwszy bierze udział  w Ogólnopolskim Tygodniu Kariery.

      Lokalnymi Patronami naszego działania są: Powiatowy Urząd Pracy w Wągrowcu, lokalne -Wasze Radio fm, lokalna prasa  Redakcja Głosu Wągrowieckiego; Wągrowiecka Oficyna Wydawnicza Sp.z.o.o, Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 2 w Wągrowcu, szkolne radio TOP.

      W związku z OT K uczniowie klasy VIII a,b,c,d w dniach 21.10. br i 23.10. br. byli gośćmi w Powiatowym Urzędzie Pracy. Pracownik PUP, Pani Małgorzata Gogolewska- doradca zawodowy, przedstawiła uczniom informacje o zawodach nadwyżkowych i deficytowych w naszym powiecie, co należy wziąć  pod uwagę w wyborze zawodu, rolę Urzędu Pracy jako instytucji wspierającej w wyborze zawodu i poszukiwaniu pracy. Uczniowie z zainteresowaniem wysłuchali tych informacji i prezentacji.

       Dziękujemy p. Małgorzacie Gogolewskiej  za przedstawione i omówione informacje. Dziękujemy za miłe przyjęcie w PUP i objęcie naszych działań patronatem lokalnym.

    • Amelia Hermańska 6c
     • Amelia Hermańska 6c

      23.10.2019

      Dziękujemy Amelii Hermańskiej z klasy 6c za zaprezentowanie swoich zdolności  na pianinie. Amelia nie tylko umiliła nam wtorkową lekcje muzyki oraz uwrażliwiła swoich rówieśników na brzmienie tego pięknego instrumentu. Życzymy dalszych sukcesów!

    • Konkurs Karaoke - klasy 5
     • Konkurs Karaoke - klasy 5

      22.10.2019

      21  października 2019r. w poniedziałkowe popołudnie chętni, odważni wokaliści z klas piątych  wzięli udział w wokalnym konkursie KARAOKE. Wszyscy artyści zaprezentowali się z jak najlepszej strony muzycznej. Serdecznie gratulujemy naszym melomanom! Dziękujemy Radzie Rodziców za ufundowanie nagród i słodki poczęstunek. Oto nagrodzeni uczniowie:

      I MIEJSCE: Oktawia Przybylska z kl. 5e i Julia Rajewska również z kl. 5e

      II MIEJSCE: Nikola Majchrzak z kl. 5f

      III MIEJSCE: Zuzanna Szypura z kl. 5e

      Nagroda publiczności powędrowała do Oktawii Przybylskiej z kl. 5e za jej urok artystyczny i wrażliwość muzyczną.

      Dziękujemy za udział, Joanna Bucholc i Monika Serwatka.

    • Z wizytą w Teatrze Nowym w Poznaniu
     • Z wizytą w Teatrze Nowym w Poznaniu

      20.10.2019

      18.10.2019 roku uczniowie klasy VIII C i VII B wraz z nauczycielami odwiedzili Teatr Nowy w Poznaniu, by obejrzeć spektakl zrealizowany na motywach epopei narodowej "Pan Tadeusz". Wrażenia były niesamowite! Aktorzy przez trzy godziny potrafili utrzymać w napięciu młodych i starszych wodzów. Warto było! Będziemy o tym rozmawiać na najbliższych lekcjach języka polskiego...

    • Milion dzieci modli się na różańcu
     • Milion dzieci modli się na różańcu

      19.10.2019

      W piątek 18 października uczniowie naszej szkoły włączyli się w światową akcję modlitwy o pokój na świecie: „Milion dzieci modli się na różańcu”. 
      W ramach lekcji religii prowadzonych przez s. Ewę Walkowską i pana Błażeja Filipiaka, uczniowie za przyczyną Matki Bożej w ciszy i skupieniu wypraszali potrzebną łaskę pokoju.

      Tegoroczna akcja to już czternasta edycja modlitw o pokój, która swój początek, miała w Wenezueli w 2005 roku, kiedy katechetka na lekcji religii zachęciła uczniów do wspólnej modlitwy. Inicjatywa ta jest odpowiedzią na prośbę św. o. Pio, który stwierdził, że „gdyby milion dzieci modliło się na różańcu, wówczas świat napełniłby się pokojem”. Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy.

      Plakat_-_Milion_dzieci_modli_sie_na_rozancu_-_2019.pdf

    • Informacja Szkolnego Koła Wolontariatu
     • Informacja Szkolnego Koła Wolontariatu

      17.10.2019

      9 października br. odbyły się wybory do SKW. Przewodniczącą została wybrana Natalia Grzemska, jej zastępca to klasowy kolega Maciej Surdyk. Wybrano także dwie skarbniczki: Amelię Piniarską i  Ankę Sielewicz. Serdecznie im gratulujemy. Członkowie SKW w minioną sobotę odwiedzili cmentarz nowofarny, gdzie umyli kilka zaniedbanych grobów, a z okazji DEN wolontariusze zapalili znicze i modlili się nad mogiłami byłych pracowników szkoły.

      14 października rozpoczęła się zbiórka do puszek dobrowolnych ofiar na rzecz byłego absolwenta naszej szkoły, chorego na białaczkę - Patryka Brzykcy. Na konto fundacji  "Siepomaga" wpłaciliśmy już 1.390 zł. Akcja trwa do końca tygodnia. Dziękujemy za każdy grosik i gest dobroci. Jesteście WIELCY.

    • Dzień Edukacji Narodowej, Święto Patrona i Cysteriada 2019
     • Dzień Edukacji Narodowej, Święto Patrona i Cysteriada 2019

      16.10.2019

           14.10.2019 roku  w naszej szkole już po raz piętnasty odbyło się Święto Patrona. Uczniowie klasy VIID wspominali pracowitych zakonników i dziękowali pedagogom za ich trud i zaangażowanie w codzienną pracę. Chórek wyśpiewał  wiele zabawnych piosenek  z życia szkoły.  Druga część uroczystości nosiła nazwę  ,, Cysteriada 2019”. Były to potyczki umysłowo – sportowe. Pierwszaki z dużym zaangażowaniem  i przy wsparciu wychowawczyń projektowały sukienki dla Pani Dyrektor i Wicedyrektor. Starsze dzieci rywalizowały w dawnych zabawach wągrowczan, a uczniowie klas siódmych i ósmych odpowiadały na pytania o  działalności cystersów i  naszym mieście - dawniej i dziś. Na zakończenie, wszyscy uczestnicy otrzymali słodycze ufundowane  przez Radę Rodziców. Święto Patrona zorganizowały  i czuwały nad jego przebiegiem panie: Małgorzata Smarzyk, Anna Ciszewska, Monika Serwatka , Roma Mucha i Izabela Lisiak. Część oficjalną uświetnił Poczet Sztandarowy  pod opieką pani  Ewy Maćkowiak, a o sprzęt muzyczny zadbał pan Zbyszek Maćkowiak.

    • Wyniki Konkursu Karaoke - klasy 3 i 4
     • Wyniki Konkursu Karaoke - klasy 3 i 4

      13.10.2019

      1 października obchodzimy Międzynarodowy Dzień Muzyki. W związku z tym szczególnym dniem, co roku w naszej szkole organizujemy wokalny konkurs KARAOKE. 10 października w czwartkowe popołudnie chętni, odważni wokaliści z klas trzecich i czwartych wzięli udział w tym muzycznym przedsięwzięciu. Wszyscy artyści zaprezentowali się wspaniale, pokazując w ten sposób swoje walory i umiejętności wokalne. Serdecznie gratulujemy naszym melomanom! Dziękujemy Radzie Rodziców za ufundowanie nagród i słodki poczęstunek. Oto nagrodzeni uczniowie:

      I MIEJSCE: Katarzyna Wrzesień 4a

      II MIEJSCE: Nikola Klar 3a

      III MIEJSCE: Milena Grabarkiewicz z kl. 4a i Małgorzata Nowak z kl. 3d

      WYRÓŻNIENIE: Pola Szymańska z kl. 3a

      Dziękujemy za udział, Małgorzata Moch i Monika Serwatka.

    • Zbiórka dla Patryka!
     • Zbiórka dla Patryka!

      12.10.2019

      Od poniedziałku 14 października 2019 roku, w sklepiku szkolnym będą zbierane do puszki pieniądze dla naszego absolwenta Patryka Brzykcy. W ten sposób wspomożemy zbiórkę pieniędzy tak bardzo potrzebnych na jego leczenie. Grono Pedagogiczne zwraca się do Rodziców z prośbą aby zamiast często ofiarowanego symbolicznego kwiatka z okazji Dnia Edukacji, uczniowie wrzucili pieniądze do puszki.

    • UWAGA!
     • UWAGA!

      10.10.2019

      W poniedziałek 14 października 2019 roku obiady będą wydawane                                                                                                                                o godz. 11.30  i 12.25 

       

    • Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia
     • Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

      08.10.2019

      W piątek 4 października 2019r. w naszej szkole obchodziliśmy Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia.W tygodniu poprzedzającym wydarzenie na lekcjach matematyki uczniowie klas 4 - 8 powtarzali tabliczkę mnożenia. Natomiast w piątek przeszli egzamin z jej znajomości. Wszyscy, którzy bezbłędnie wykonali zadania otrzymali ordery "Ekspert Tabliczki Mnożenia". Ekspertom serdecznie gratulujemy!

    • Wyjazd na mecz
     • Wyjazd na mecz

      08.10.2019

      W dniu 5 października 2019  12 uczniów  wraz z opiekunem  Łukaszem Osieckim udalo sie na mecz Lecha Poznań z  Wisła Kraków .  wyjazd  zorganizowany był  przez urząd  miasta w Wągrowcu. Pomimo złej pogody była wyśmienita zabawa .

     • Nauka przez zabawę

      08.10.2019

      Uczniowie klasy III a są doskonałym przykładem na to że można uczyć się poprzez zabawę.Wszyscy poznawali zwyczaje związane z Świętem Plonów- Harvest Festival. To była lekcja języka angielskiego pełna zabawy i zdobywania nowych niezwykłych wiadomości dotyczących m.in Wielkiej Brytanii.

     • Europejski Dzień Języka

      07.10.2019

      26.09.2019 odbyła się 2 edycja szkolnego konkursu z okazji Europejskiego Dnia Języka . Udział wzięli chętni uczniowie z klas 5-8. 1 miejsce zajęła Amelia Piątek z 5 f, 2 miejsce Julianna Zink z 5 d ,  3 miejsce Wiktoria Wędzińska z 6 a. Organizatorami konkursu były : Hanna Olender, Anna Taciak i Małgorzata Nowak

    • 30-lecie CDN w Pile
     • 30-lecie CDN w Pile

      07.10.2019

      Z okazji jubileuszu 30 - lecia

      Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Pile

      Panu Dyrektorowi oraz wszystkim byłym i obecnym pracownikom 

      życzymy by codzienna praca,pełna poświęcenia i zaangażowania,

      przynosiła radość, dumę i satysfakcję oraz dawała siłę i motywację na kolejne lata.

       

      Dyrekcja i Grono Pedagogiczne Szkoły Podstawowej nr 2 w Wągrowcu

       

    • Wielkopolska Szkoła Roku
     • Wielkopolska Szkoła Roku

      07.10.2019

      3 października 2019 roku w Teatrze Wielkim im. Stanisława Moniuszki w Poznaniu odbyła się uroczysta gala, na której wręczono nagrody i wyróżnienia w konkursach o tytuł " Wielkopolska Szkoła Roku" i "Wielkopolski Nauczyciel Roku" Niestety  w tym roku nie udało się nam znaleźć wśród laureatów i wyróżnionych. Ale nie poddajemy się i szykujemy do kolejnej edycji konkursu.

    • Światowy Dzień Uśmiechu
     • Światowy Dzień Uśmiechu

      05.10.2019

      W każdy pierwszy piątek października obchodzony jest Światowy Dzień Uśmiechu. W tym roku po raz pierwszy obchodziliśmy go również w naszej szkole 🙂 Samorząd szkolny wraz z uczniami przebywającymi na świetlicy przygotował kolorowe emotki, które pojawiły się w wielu miejscach naszej szkoły 🙂 Pamiętajmy, że: "Śmiech to słońce, spędza zimę z twarzy ludzkiej" (Victor Hugo) 🙂

    • Projekt "Zdrowo jem, więcej wiem"
     • Projekt "Zdrowo jem, więcej wiem"

      05.10.2019

      Kl. 3a przystąpiła do prozdrowotnego projektu Fundacji BOŚ " Zdrowo jem, więcej wiem". Patronat nad akcją objęła Małżonka Prezydenta Agata Kornhauser - Duda. Dzieci wraz z nauczycielem i rodzicami  będą zachęcać wszystkich do zdrowego trybu życia. Zorganizowaliśmy piękny stragan z warzywami i owocami. Uczniowie pogrupowali je kolorami. Efekt zabawy był piękny, pouczający i smaczny.

     • Wokalny konkurs karaoke

      03.10.2019

      Uwaga klasy 3 - 8!!!

      1 października  obchodzimy Międzynarodowy Dzień Muzyki! W związku z tym szczególnym dniem gorąco zachęcam chętne osoby na

      „Wokalny Konkurs Karaoke”!!!   

      • Klasy 3 i 4 – 10 października (czwartek)

      o godz. 13. 40,

      • Klasy 5 – 17 października (czwartek) o godz.

      o godz. 13. 40,

      • Klasy 6 – 16 października (środa) o godz. 14. 35,
      • Klasy 7 i 8 – 24 października (czwartek)

      o godz. 13.40.

      • Sala 15.

      Zapisy trwają do dnia 10 października 2019 roku u p. Moniki Serwatki lub p. Joanny Bucholc.

       

      Do zobaczenia!

       

      Spis utworów na "Wokalny Konkurs Karaoke" znajdziecie tutaj: spis_utworow.pdf​​​​​​​

     • Zaproszenie na bezpłatne warsztaty dla rodzin

      03.10.2019

      Miejski Ośrodek Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych zaprasza mieszkańców Wągrowca do udziału w bezpłatnych warsztatach pn. Program Wzmacniania Rodziny.

      Adresatami warsztatów są rodzice i ich dzieci w wieku 10-14 lat. Dla dzieci/młodzieży to okres dążenia do niezależności, co często staje się powodem napięć i konfliktów w rodzinie, zwłaszcza że to w tym wieku pojawiają się problemy związane m.in. z wypełnianiem obowiązków szkolnych, zachowaniem w domu, nieodpowiedzialnymi, a czasem niebezpiecznymi zabawami, a także pierwszymi próbami picia alkoholu czy palenia papierosów.

      Problemom tym można zaradzić, w czym wydatnie pomóc mogą warsztaty organizowane przez MOPiRPA.

      Zapisy osób zainteresowanych udziałem w bezpłatnych warsztatach będą prowadzone do 11 października, od poniedziałku do piątku w godz. od 8:00 do 16:00 pod nr tel. 67 26 888 14.

      Rodzice lub opiekunowie wraz z podopiecznymi, którzy zdecydują się na udział w warsztatach, wezmą udział w siedmiu spotkaniach, organizowanych raz w tygodniu, w soboty w godzinach od 10.00 do 12.00.  Każde będzie trwało ok. dwóch godzin, a głównym ich celem będzie możliwość poznania metod rozwiązywania problemów omawianych podczas każdej z sesji.

      Spotkania będą prowadzone przez uprawnionych edukatorów rodzin, mających duże doświadczenie w pracy z młodzieżą i z rodzinami.

      Zapraszamy do udziału

       

      Więcej o programie można przeczytać na stronie: http://mopirpa-wagrowiec.pl/aktualnosci/program-wzmacniania-rodziny-10-14

    • Co kryje piórnik Tosi?
     • Co kryje piórnik Tosi?

      02.10.2019

      Klasa 1a i 1b wzięły udział w lekcji bibliotecznej "Co kryje piórnik Tosi?" Uczniowie zaznajomieni zostali bliżej z pojęciem autora i tytułu lektury. Powtórzyli najważniejsze treści książki, opisali głównego bohatera i wyrazili swoją opinię na temat porządku w piórniku. Zajęcia zwieńczył fragment adaptacji filmowej "Plastusiowy pamiętnik" oraz kolorowanka Plastuś. Wszyscy uczniowie wyróżniali się świetną znajomością lektury!

    • Apel RSU
     • Apel RSU

      01.10.2019

      Dnia 17 września odbył się w naszej szkole pierwszy apel SU. Podczas apelu przedstawiono skład Rady Samorządu Uczniowskiego. Przewodniczącym został Adrian Szymański z klasy 7d, Zastępcą Joan Rosala z klasy 8a, sekretarzem Natalia Grzemska z klasy 8c. Przypomniano również regulamin pełnienia dyżurów szkolnych, a także jak należy prawidłowo zachowywać się podczas przerw. Podziękowano również Małemu Samorządowi za pracę na rzecz szkoły oraz przypomniano skład radia Top. RSU życzy swoim koleżankom i kolegom wielu sukcesów w obecnym roku szkolnym